دانلود SolidWorks2017 (سالید ۲۰۱۷)

دانلود نسخه جدید نرم افزار سالید، SolidWorks 2017

مقدمه ای از نرم افزار SolidWorks 2017

هنوز مدت زیادی از انتشار نسخه beta نرم افزار SolidWorks 2017 نگذشته بود که خبر آن همه جا دیده میشد. با اندکی زمان، SolidWorks 2017 SP0 (سرویس پک صفر نرم افزار سالیدورک ۲۰۱۷) تقریبا در هر سایت معروف دانلودی در دسترس قرار داشت.

نرم افزار Solidworks یک از محصولات شرکت فرانسوی dassault systèmes که همیشه در کنار خواهر خود، CATIA، گوی سبقت را از سایر رقیبان مانند Inventor ربوده است. به همین دلیل همیشه نسخه جدید این نرم افزار برای همه جذاب بوده است. مخصوصا این که سازندگان هم این اشتیاق را بخوبی درک کرده و همواره به دنبال جواب مثبت به این اشتیاق هستند.

من، مهدی همت آبادی هستم، مدرس نرم افزار SolidWorks و مدیر آکادمی ایده و سهی دارم در چند پست، شما را با قبلیتهای جدید نرم افزار آشنا کنم. اولین مطالب هم روش طراحی رزوه در SolidWorks 2017 بوده است. البته قبل از این نیاز دارید که نرم افزار را دانلود کرده و یا آن را خریداری کنید. اگر نرم افزار SoolidWorks 2017 را نصب کنید میتوانید از بخش waht’s new تمام مطالب جدید نرم افزار SolidWorks 2017 را مطالعه کنید. ولی اگر هنوز این نرم افزار را ندارید از اینجا میتوانید فایل PDF موارد جدید در نرم افزار SolidWorks 2017 را دانلود کنید. همچنین از اینجا میتوانید فایل PDF خود شرکت dassault systèmes را که در آن شرحی کلی در مورد نرم افزار SolidWorks 2017 داده است را مشاهده کنید.

سر زدن به سایت نرم افزار SolidWorks 2017 هم خالی از لطف نیست. دیدن مطالبی همچون “قدرتی که برای به حرکت در آوردن خلاقیت” خود انگیره ای مظاعف برای دنبال کردن نرم افزار SolidWorks 2017 است. برای ورود به این سایت هم میتوانید از این لینک استفاده کنید و هم میتوانید روی عکس زیر کلیک کنید.

سالیدورکز 2017

نسخه جدید SolidWorks 2017

 

روش دانلود نرم افزار SolidWorks 2017

خوب، در این پست سعی دارم چند لینک دانلود از نرم افزار SolidWorks 2017 برای شما قرار دهم. قبل از آن، حتما حتما حتما بعد از نصب، کرک کردن، فراموش نشود. اکثر سوالات پرسیده شده در سایت در همین مورد است. به همراه مجموعه نصب، فایل کرک نرم افزار SolidWorks 2017 هم وجود دارد. در آخرین مرحله این مورد را فراموش نکنید.

حالا نوبت سایت هاست. اولین مورد سافت ۹۸ است. هر چند در قسمت پایین سایت عنوان ۲۰۱۴ نوشته شده است باط هم این سایت عالی است. از اینجا وارد شودید. سایت دانلودلی هم برای دانلود نرم افزار SolidWorks 2017 یک پست گذاشته است که ادرسش اینجا است. برای دانلود نرم افزار SolidWorks 2017 از سایت سافت گذر از اینجا اقدام کنید. در سایت دانلود دات آی آر علاوه بر دانلود میتوانید نرم افزار را بصورت پستی خریداری کنید. برای این کار از این محل استفاده کنید. شاتللند هم در دانلود سنتر خود از این مسیر، نرم افزار SolidWorks 2017 را برای دانلود قرار داده است.

البته سایت های زیادی هم نرم افزار SolidWorks 2017  را برای فروش گذاشته اند. اگر دانلود این حجم برای شما مشکل است. می توانید از این سایت ها استفاده کنید. یکی از بهترین گزینه ها شرکت گردو است که سایت هایی همانند روم شاپ و یا یودیسک این محصول را برای خرید قرارداده اند.

اگر سوالی داشتید، می توانید زیر همین مطلب سوالتان را بپرسید. همچنین می توانید از لینک های زیر استفاده کنید. هم میتوانید بارکدهای زیر را اسکن کنید و یا روی آنها کلیک کنید.

telegram-hematabadi-new

این لینک تلگرام شخصی من است.

 

 

telegram-academy-new

این هم لینگ گروه تلگرام آکادمی مهندس ایده است. اگر می خواهید از مطالب جدید سایت مطلع شوید، همین الان عضو شوید.

 

insta-hematabadi

این هم آدرس اینستاگرام خودم که در آن مطالبی در مورد موفقیت و اصول خلاقیت وجود دارد.

 

insta-idea

این هم آدرس اینستاگرام آکادمی مهندسی ایده. پر از مطالب مهندسی.

 

2 نظر

  1. باسلام . هنگام نصب سالید ورکس این ارور واسم میاد. لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم.

    Windows 10 is missing a critical update required by SOLIDWORKS for run time performance. The correction is supplied in Security Update KB 3074683. Before installing, you must apply a current Windows 10 Cumulative Security Update.
    OK

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

فقط چند ثانیه ...
  ما همواره از اطلاعات تماسی شما محافظت می کنیم.
فقط چند ثانیه ...
  ما همواره از اطلاعات تماسی شما محافظت می کنیم.