دانش عمومی

امن‌ترین صندلی هواپیما…

safe seats in air plane crashبا وجود آمار و ارقام که نشان‌دهنده‌ی امنیت بالا در مسافرت‌های هوایی است شاید دل‌خواش و هولناک بودن این سوانح، پررنگ کننده‌ی این وقایع در ذهن باشد. با بررسی سریع در اینترنت می‌توان صفحات زیادی را در مورد “امنیت سفر هوایی”، “آمار نجات در سوانح هوایی”، “ایمن‌ترین ردیف‌ها در پرواز” و … مشاهده نمود. در این متن با بررسی چند سایت و جمع‌بندی نتایج موجود خلاصه‌ای از این مطالب آورده شده است.

ادامه

به چند ساعت خواب نیاز داریم؟

sleep durationخواب به عنوان یک نیاز اساسی بشر برای ادامه حیات همواره مورد تحقیق و بررسی فراوان قرار گرفته است. وجود صفحات متعدد در اینترنت در مورد خواب، سلامت خواب، بهداشت خواب و … خود نشان‌دهنده‌ی اهمیت این موضوع است. بررسی ابعاد مختلف خواب خارج از توانایی و هدف مجموعه ایده است ولی به عنوان یک نکته‌ی عمومی و ضروری در این مطلب به بررسی زمان مناسب برای خواب در هر سن پرداخته‌ایم. برای این منظور نیز از اطلاعات مجموعه NSF به عنوان یکی از معتبرترین انجمن‌های مرتبط با خواب استفاده شده است.

ادامه

خلاقیت در طراحی رزومه

creative resume 121 (IranIDEA.net)داشتن یک رزومه کامل و مرتب می‌تواند یک امتیاز غیر قابل انکار در هر مصاحبه شغلی باشد. شاید اولین نکته در نوشتن رزومه، محتوای آن باشد. ولی اگر در مقام محاسبه‌گر به رزومه‌ها نگاه کنید -با حجم زیاد رزومه- شاید وجود ظاهر مناسب برای شما جذاب‌تر باشد و شما را به خواندن کامل رزومه ترقیب کند. در این متن برخی از طرح‌های جالب برای قالب رزومه آورده شده است.

ادامه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

فقط چند ثانیه ...
  ما همواره از اطلاعات تماسی شما محافظت می کنیم.
فقط چند ثانیه ...
  ما همواره از اطلاعات تماسی شما محافظت می کنیم.